Aktualności

Najnowsze wydarzenia w naszej hodowli

* 3 grudnia 2017 *

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

Tym razem to wystawa organizowana przez nasz macierzysty klub, Elitarny Klub Kota Rasowego.  Po raz pierwszy prezentowały się na niej dwa nasze kocurki Nathan i Nayden. Obaj wykazali się dużym spokojem, zachwycając swoim wyglądem publiczność, która nie szczędziła komplementów.

* 16 listopada 2017 *

Narodziny kociąt

Dziś na świat przyszedł kolejny miot „P”. Rodzice maluchów to IC Jacinthe des Grenadines de Celan i James Cat’s Avenue*Pl, który po raz pierwszy został tatą. Wszystkie kocięta są w kolorze niebieskim. Więcej informacji w zakładce kocięta.

* 5 listopada 2017 *

Wystawa kotów w Łodzi

Po raz drugi na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych zaprezentowały się koteczki Nadia i Natille. Obie bardzo dzielnie zniosły trudy wystawowe i świetnie się zaprezentowały. Sędziowie obie koteczki bardzo dobrze ocenili, ale lepszą okazała się być Natille, to ona zostanie z nami w hodowli.

* 29 października 2017 *

Mamy kocięta!

Dziś na świecie pojawił się nasz kolejny miot. Rodzicami czwórki pięknych maluszków zostali CH Iveta In Love Bonibrit*LT oraz CH Rich Copper Kuzma. Zapraszamy do zakładki kocięta/aktualne mioty, tam znajdziecie Państwo więcej informacji.

* 3 września 2017 *

Wystawowe sukcesy

W Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych, która odbyła się w Warszawie brały udział dwa nasze koty. IC Deneris Cat’s Avenue*PL i CH Rich Copper Kuzma. Oboje przynieśli nam wiele powodów do dumy. Deneris w oba dni wystawy zdobyła ocenę Ex 1 certyfikat CAGCIB oraz wygrała Best In Variety (BIV). Kuzma otrzymał ocenę Ex 1 i certyfikat … Czytaj dalej Wystawowe sukcesy

* 14 maja 2017 *

Narodziny kolejnych kociąt

Dziś w naszej hodowli urodził się miot „N”. Rodzicami siódemki pięknych kociąt zostali Ingrid Cat’s Avenue*PL i CH Rich Copper Kuzma. Więcej informacji znajduje się w zakładce kocięta.

* 6 maja 2017 *

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

W wystawie brał udział James, kocurek urodzony w naszej hodowli. Dla Jamesa była to druga wystawa na której sędziowie nie szczędzili mu komplementów jako doskonale zapowiadającemu się kocurowi.

* 11 marca 2017 *

Urodziny

Dziś w naszej hodowli urodził się kolejny miot na literę „L”. Szczęśliwymi rodzicami zostali Chloe Cat’s Avenue*Pl i Rich Copper Kuzma. Wszystkie kocięta są w kolorze niebieskim. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Miotu L.

* 11 lutego 2017 *

Mamy kociaki!

Dzisiaj powitaliśmy na świecie miot L, którego rodzicami zostali IC Deneris Cat’s Avenue*PL oraz Rich Copper Kuzma. Urodziło się sześć kociąt. Mama i maluszki czują się dobrze. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Kocięta/Aktualne Mioty.

* 29 stycznia 2017 *

Wielkie sukcesy naszego kocura

Wielkie sukcesy naszego kocura Rich Copper Kuzma na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Gdańsku. W pierwszym dniu wystawy Kuzma otrzymał ocenę Ex 1 i certyfikat CAC oraz nominację do panelu Best in Show. W kolejnym dniu mogliśmy się cieszyć jeszcze większym sukcesem. Kuzma otrzymał ponownie ocenę Ex 1, certyfikat CAC oraz nominację do Best in … Czytaj dalej Wielkie sukcesy naszego kocura

* 22 stycznia 2017 *

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

21 i 22 stycznia braliśmy udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie. Nasz kocur Rich Copper Kuzma pięknie się prezentował, bardzo podobał się sędziom i publiczności, choć tym razem konkurencja okazała się być lepsza. Mimo wszystko jesteśmy z niego bardzo dumni.